YÜK ÜSTÜ TAŞIMACILIK

Yük Üstü hizmeti çoğunlukla müşterilerin ucuz olması nedeni ile tercih ettikleri taşıma tercihidir. Parça Yük Taşıma ve Yük Üstü Taşıma olarak ikiye ayrılmaktadır. Adreslerden parça yük alarak adreslere teslim etmenin tüm hizmetlerini kapsayan taşıma yöntemidir.

Yük Üstü, Fabrikaların, Depoların ve Şahısların adet bazında olan yüklerini uygun fiyatlar ile taşıtmasını kapsayan hizmet ağıdır.

Yük Üstü Taşıma Personeli

Yük Üstü’ın temeli ise Koli tarzında yükleri adet olarak taşımasıdır. Hendek’te Bir çok Nakliye firması koli tarzında yüklerinizi almamakla birlikte çok yüksek fiyatlar vermektedir. Yük Üstü firmaları ise yükleme adreslerine büyük araç yerine ufak araçlar göndererek dar yerlere ulaşmasını sağlamaktadır. Koli yüklerinizi zarar görmemesi için Yük Üstü Taşıma Personelini adresinize göndererek araç içerisinde uygun yerlere yerleştirmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda Nakliye ile farkları ise ;

Yük Üstü; diğer taşıma araçlarının uzunluk ve büyüklükten dolayı ulaşamadığı adreslere kendi doğal yöntemleri ve özel taşıma araçları ile ulaşma hizmetidir. Bu nedenle artık bir çok büyük depolar ve OSB fabrikalar Nakliye firması yerineYük Üstü firmalarını daha çok tercih etmeye başlamıştır.

Sakarya ilçesi ve çevre il ve ilçelerde yük üstü parça yük taşıma hizmetlerini sunmaktayız.