AMBAR HİZMETLERİ

 Ambar Taşıma; Aynı güzergâha doğru yola çıkması planlanan araca, birbirinden farklı müşterilerin yüklerini yükleyerek, müşteriye fiyat avantajı sağlayan taşımacılık modelidir.

 Nakliyat ambarları, belirli şehirlere hizmet veren her biri ayrı kuruluşlar olmak üzere eşya taşımacılığı yapan firmalardır. Taşımacılık yaptığı şehirler kısıtlıdır.

Tam da bu noktada devreye biz giriyoruz; Hanzade Ambar Kargo hizmette kısıtlamanın önüne geçerek, Sakarya’dan Türkiye’nin her yerine Nakliyat ambar taşımacılığı hizmetinde müşterilerini mutlu eden taşımacılık çözümleri üretmektedir.

 AMBAR TAŞIMACILIK HİZMETİ

Ambar taşımacılığı en karlı taşınma yöntemlerindendir. Yük taşımacılığı yapan araçlar gittikleri illerin ambarlarından tekrar iş alarak geldikleri şehre geri dönerler. Komple bir araç eşyayı taşıdıkları gibi parçalar halinde de taşımacılık hizmeti verirler. Bu yöntem sayesinde taşınmak isteyen kişiler çok daha düşük maliyetlerle istedikleri bölgeye ulaşabilmektedir. Sakarya ambarı denildiğinde ilk akla gelen firma Hanzade lojistiktir. Firmamız günlük ambar hizmeti vermektedir. Eşyalarınız en kısa sürede teslim alınarak yine gideceği yere en kısa sürede teslim edilmektedir.

Tıpkı evden eve nakliyat hizmeti kadar güvenlidir. Firmanın şehir içi evden eve taşımacılık hizmeti verirken uyguladığı bütün şartlar ambar taşımacılığı için de geçerlidir. Güvenilir ambar sektöründe faaliyet gösteren firmamız 1. sınıf taşıma araçlarından oluşan filosu ile Türkiye’nin dört bir yanına taşınacak eşyalarınızı götürmekte ve yerlerine emin bir şekilde teslim etmektedir.

Ambar taşımacılığın bir diğer avantajı ise aracı tamamen doldurmak zorunda olmamanız. Tek bir parça eşyanız dahi olsa bu eşyanızın ambarda bekleyen araçlara yüklenerek taşınması sağlanır. Yükün taşınma koşulları doğru şekilde sağlandığından asla zarar gelmez. Bu sebeple değerli eşyalarınızı dahi Sakarya ambarı hizmeti veren firmamız aracılığı ile taşıtabilirsiniz.

 Hanzade Ambar taşımacılık hizmetinden nasıl faydalanılır?

Sakarya Ambar taşıma hizmetinden hanzade lojistik internet sitesinde bulunan operasyon numaralarını arayarak faydalanabilir ve bilgi alabilirsiniz. Bulunduğunuz yeri ve eşyalarınızın ulaştırılmasını istediğiniz yeri bildirmeniz halinde müşteri temsilcilerimiz size eşyalarınızın ne kadar sürede teslim edileceği ve taşımacılık hizmetinin fiyatı hakkında bilgi verecektir. Hendek ambarı hizmeti sigortalı olarak yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş deneyimli personeller ile çalışan firmamız taşınma işini sizin için bir yük olmaktan çıkaracak.

Nakliyat, bir adresten diğer adrese taşıma işlemidir. Bu taşıma işlemi, kapalı kasa araçlarla yapılmaktadır. Nakliyatçılık sektöründe Nakliyat Ambarı Hizmeti, belli periyotlarda yapılmaktadır.

  İşinde uzman olan ve işini meslek edinmiş elemanlarımız, bütün nakliyat işlerinde, aradığınız güven ve huzuru sağlamaktadır. Ambar taşımacılığında başarılı sonuçlarla, müşteri memnuniyetini kazanan firmamız, hızlı ve söz verilen saatte, teslimat ve paketleme yapmaktadır. Güvenle taşıma yaptırmak için, işin uzmanı nakliyat şirketleri ile çalışmalısınız. Firmamız, aradığınız doğru adrestir.